Makale Başvuru Formları

DUYURU

Belediyecilik alanında en uzun soluklu yayın olan ve belediyecilik dünyasında önemli bir yer edinen "İller ve Belediyeler Dergisi", belediyeler arasındaki iş birliğinin artırılması ve deneyim paylaşımına katkı sağlanması amacıyla aylık süreli yayın olarak Birliğimizce yayınlanmakta ve içeriğinde yerel yönetimleri ilgilendiren her türlü çalışmaya yer verilmektedir. Tüm belediyelere, bakanlıklara, üniversitelere, çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile isteklilere her ay ücretsiz olarak gönderilen dergimizde; zengin içerikli makaleler, belediyelerden haberler ve güncel mevzuat bölümleri yer almaktadır.

TBB Yayın Kurulu tarafından değerlendirilerek yayınlanması uygun görülen makaleler için Kamu Kurum ve Kuruluşlarınca Ödenecek Telif ve İşlenme Ücretleri Hakkında Yönetmelik'in ilgili maddeleri gereğince telif ödemesi yapılmaktadır.

Bu kapsamda, sizler de tecrübe ve bilgi birikimlerinizi paylaşabileceğiniz makalelerinizin dergimizde yayımlanabilmesi için aşağıdaki linkte yer alan “Makale Yazar Havuzu İletişim Formu”nu doldurarak Birliğimize gönderebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin:TBB Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü İrtibat: 0312 419 21 00 (dahili: )


Makale Yazar Havuzu İletişim Formu