Tarım Daire Başkanları İstişare Toplantısı Yapıldı

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından belediyelerde tarım ve hayvancılık alanındaki çalışmaların tüm yönleriyle değerlendirilmesi amacıyla düzenlenen Tarım Daire Başkanları İstişare Toplantısı 24 Ağustos'ta yapıldı.

Toplantı Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ramazan Özcan Yıldırım başkanlığında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı İbrahim Yılmaz ve TBB Hukuk İşleri Müdürü Av. Zeliha Mercimek’in moderatörlüğünde, 15 büyükşehirden daire başkanları ve müdürlerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Katılımcıların konuyla ilgili proje ve çalışmalarını sundukları toplantıda büyükşehir belediyeleri; tarım hizmetlerine ilişkin bilgi ve deneyim paylaşımı ile projeler, ilgili Bakanlıklarla diyalog geliştirilmesi ve hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Toplantı, bir sonraki toplantıya ilişkin gündem önerileri ve büyükşehir belediyelerin tarım hizmetlerine ilişkin anket çalışmasının değerlendirilmesiyle tamamlandı. 

Tarım Daire Başkanları İstişare Toplantısı YapıldıTarım Daire Başkanları İstişare Toplantısı YapıldıTarım Daire Başkanları İstişare Toplantısı Yapıldı