TBB’de Video Konferanslı Kurban Bayramı Kutlaması

Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin video konferans yöntemiyle yapılan toplantıda TBB çalışanlarının Kurban Bayramı’nı kutladı.

 

Bayramlaşma törenine Gaziantep’ten katılan Başkan Şahin sözlerine; “Tüm dünya zorlu bir süreçten geçiyor, inşallah kurumumuzu ve ülkemizi daha güçlü bir şekilde çıkaracağız bu süreçten. TBB olarak tüm personelimizin özverileri ile üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.” diyerek başladı. 

 

Zor zamanlarda kurum kapasitelerinin öneminin daha iyi anlaşıldığına ve giderek daha da güçlenen kadrosu ile bu zor dönemde TBB’nin daha bir çok başarılı projeye imza atacağına vurgu yapan Şahin; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Akıllı Şehirler Projesi ardından inşallah bayram sonrası büyük bir projemizi daha hayata geçiriyoruz. Hanımefendi Sayın Emine Erdoğan’ın katılımı ile Sıfır Atık Fikir ve Proje Uygulama Yarışması’nı gerçekleştireceğiz. Bu zorlu dönem ülkemizin daha da güçlü bir şekilde ayakta durmasını sağlayacak Güvenli Kentler, Sağlıklı Kentler, İklim Değişikliği, Yeşil Konutlar ve Güvenli Tarım gibi kavramların içinin doldurulması gereken bir dönem. Biz de güçlü kadromuz ile tüm belediyelerimize destek olacağız. Öncelikle tüm çalışanlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, "Dün dünde kaldı cancağızım,  bugün yeni şeyler söylemek lazım!" Mevlana C. Rumi’nin düsturundan hareketle Birliğimizin daha da güçlenerek bizi mahcup etmediğini görüyorum.” dedi.

 

Birlik çalışanlarının Kurban Bayramını tebrik eden Şahin; "Bayram bir olunca, birlik olunca güzeldir. Bayramımızı anlamlı kılalım. Rabbim bayramı bayram tadı ile yaşatmayı nasip etsin, esenlik ve huzur getirsin. En başta bu musibetten kurtulmayı nasip etsin. Herkesin bayramını kutluyorum.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

TBB’de Video Konferanslı Kurban Bayramı KutlamasıTBB’de Video Konferanslı Kurban Bayramı KutlamasıTBB’de Video Konferanslı Kurban Bayramı Kutlaması