Başkan Şahin Suruç'u Ziyaret Etti


Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, TBB Genel Sekreteri Birol Ekici ile birlikte pandemi sonrası normalleşme sürecindeki ilk ziyaretini Suruç’a yaptı. Suruç'un belediyecilik ihtiyaçlarını konuşup, istişarede bulunan Şahin, TBB olarak belediyelere her konuda destek verdiklerini belirtti.
TBB’nin pandemi sürecinde belediyelerin kesintisiz hizmet sunabilmesi için çalıştığını ifade eden Şahin, normalleşme sürecinde de belediyelerin yanında olacakları mesajını verdi. Türkiye’nin salgınla mücadelesinde belediyelerin hayati görevler üstlendiğini hatırlatan Şahin, aynı gayretin yeni dönemde de devam edeceğine inandığını kaydetti. Şahin, TBB’nin tüm belediye başkanlarıyla pandemi sürecince yapılan videokonferans toplantılarla yakın temas içerisinde olduğunu söyleyerek bu Türkiye’nin güçlü koordinasyon ve dayanışmayla bu süreçten en az zararla çıktığının altını çizdi.

Suruç Belediye Başkanı Kenan Aktaş tarafından belediyenin projelerine ilişkin bilgiler aktarılan görüşmede, sorun ve öneriler de ele alındı. Suruç ziyaretinde zaman zaman vatandaşlarla da görüşme imkânı bulan Şahin, yeni normal dönemde artık maske ve sosyal mesafenin önemine dikkat çekti.

Başkan Şahin Suruç'u Ziyaret EttiBaşkan Şahin Suruç'u Ziyaret EttiBaşkan Şahin Suruç'u Ziyaret Etti