TBB’de Video Konferanslı Bayramlaşma

Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Birlik personelinin Ramazan Bayramı’nı video konferans yöntemiyle yapılan toplantıyla kutladı.

Şahin: Zor zamanlarda kurumların kapasitesi daha iyi anlaşılır. Biz inşallah kurumumuzu ve ülkemizi daha güçlü bir şekilde çıkaracağız bu süreçten.

TBB’nin çok büyük ve güçlü bir çatı kuruluş olduğunu belirten Başkan Şahin, belediyelerin kalkınmasında kurumun çok büyük emeği bulunduğunu ve belediyecilik için adeta bir okul niteliğinde olduğunu ifade ederek bugüne kadar kuruma emek veren herkese teşekkür etti. TBB Başkanı olmaktan memnuniyet duyduğunu kaydeden Şahin “TBB Başkanı olarak tüm ekiple güven esaslı, huzurla çalışıyorum. Bu belediyelerimiz ve halkımız tarafından da takip edilerek memnuniyetle karşılanıyor.” dedi. Kurumsal kapasitenin gün geçtikçe arttığının altını çizen Şahin, “Güçlenen kadromuz ve özellikle uluslararası boyutta yeni vizyonumuzla belediyelerimize hizmet diyoruz.” dedi.

Covid-19 sürecinde TBB’nin üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdiğini kaydeden Şahin, yapılan çalışmaları özetledi. Düzenlenen video konferans toplantılarında Türkiye’nin pandemiyle mücadelesinden UCLG, CEMR ve yabancı ülke belediye birlikleri tarafından övgüyle bahsedildiğine dikkati çeken Şahin, güçlü liderlik, güçlü sağlık altyapısı, güçlü koordinasyon ve dayanışma ile sorunların aşıldığını söyledi. Şahin, bu süreçte yoğun emek harcayan Birlik personeline teşekkür ederek şu sözlere yer verdi: “Zor zamanlarda kurumların kapasitesi daha iyi anlaşılır. Biz inşallah kurumumuzu ve ülkemizi daha güçlü bir şekilde çıkaracağız bu süreçten. Beşeri sermayemize güveniyoruz. Rabbim yolumuzu açık etsin, başarma sevinci versin.”

TBB’de Video Konferanslı BayramlaşmaTBB’de Video Konferanslı Bayramlaşma