9. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarına Davet

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Akdeniz Belediyeler Birliğinin destekleriyle düzenlenen 9. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu, “Çevre ve İnsan” temasıyla, 26-28 Mart 2020 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleştirilecek.

Ulusal ve uluslararası düzeyde marka haline gelmiş City Expo – Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı kapsamında; belediyelerimizin ulusal ve uluslararası güncel teknolojilerle tanışması, deneyim paylaşımı yapması, ürün ve hizmetlerin tanıtması amaçlanırken katılımcı firmalara; iş ağını genişletme, pazar araştırması, yeni işbirlikleri kurma ve sektörel gelişmeleri takip etme imkânı sunulacak.

Fuara eş zamanlı olarak yapılacak Yerel Yönetimler Sempozyumu aracılığıyla; Yerel Yönetimler Reformu kapsamında bilgi ve tecrübe paylaşımı ile personelin uzmanlaşma düzeyi ve kapasitesinin artırılmasına katkıda bulunulması hedefleniyor.

Yurt içi ve yurt dışından belediye ve ilgili sektör temsilcilerinden oluşan yoğun bir katılımın beklendiği fuar organizasyona katılmak için ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki web sayfasından alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:  www.akdenizbelbir.gov.tr