Yozgat Belediyesi Zor Günlerinizde Yanınızda

 

Belediyemiz tarafından, korona virüs salgınından dolayı iş yerleri kapanan ve süreç içerisinde işsiz kalan hemşehrilerimiz için gıda ve hijyen paketleri oluşturuldu. Hazırlanan paketler, hemşehrilerimize ulaştırılmaya başlandı.

Sosyal Belediyeciliğin gereği olarak, süreç içerisinde mağdur olan hemşehrilerimize bir ailenin gerçek ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan gıda ve hijyen paketleri dağıtılıyor.

"Dolu Dolu Paket Hazırladık"

Hazırlanan gıda ve hijyen paketleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Celal Köse, "Tüm insanlık büyük bir sınavdan geçiyor. Biz de Yozgat Belediyesi olarak hem Yozgatlı hemşehrilerimizin sağlığını korumak hem de günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Salgın sürecinde işyerlerini kapatan ve işsiz kalan hemşehrilerimiz için dolu dolu gıda ve hijyen paketleri hazırladık. Ekiplerimiz, paketlerimizi hemşehrilerimize ulaştırmaya başladı. Hazırlanan paketlerimizde bir ailenin gerçek ve temel ihtiyaçlarını baz aldık. İnşallah ulaştırdığımız paketlerimiz mağduriyet yaşayan hemşehrilerimizin mağduriyetini biraz olsun giderir" dedi.

https://www.yozgat.bel.tr/icerik/17/768/zor-gunlerinizde-yaninizdayiz.aspx