Mucize Ev’in ilk bölümü yayınlandı/Odunpazarı Belediyesi

Odunpazarı Belediyesi Covid-19 (Korona) virüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan çocuklar için eğitici-öğretici yayınlar yapmaya başladı.

Odunpazarı Belediyesi Covid-19 (Korona) virüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan çocuklar için eğitici-öğretici yayınlar yapmaya başladı. Odunpazarı Belediye Tiyatrosu Oyuncuları tarafından hazırlanan program Mucize Ev, ilk bölümü ile minik seyircisi ile buluştu.

Odunpazarı Belediyesi, korona virüs salgını nedeni ile evlerinden çıkamayan çocuklar için çocuk programını hazırladı. Mucize Ev adı verilen program, çocuklar için özel olarak hazırlandı. Mumu ve Cici’nin maceralarının yer aldığı Mucize Ev, Odunpazarı Belediyesi’nin facebook ve youtube sayfalarında yayınlandı.

İlk bölümü ile minik seyircileri ile buluşan Mucize Ev, miniklerin beğenisi kazandı.  Odunpazarı Belediye Tiyatrosu oyuncuları tarafından hazırlanan program, eğitici ve öğretici olduğu kadar eğlenceli de. Masaldan müziğe, oyundan eğitici-öğretici etkinliklere kadar birçok unsurun yer aldığı Mucize Ev, hafta sonları saat 14.00’de yeni bölümleri ile miniklerle buluşmaya devam edecek. Mevcut bölümler ise facebook, youtube ve instagram'dan sürekli izlenebilecek.

http://www.odunpazari.bel.tr/haber-2812-mucize_evin_ilk_bolumu_yayinlandi