Hayvanat Bahçesi Instagram Üzerinden Kapılarını Ziyarete Açtı/Eskişehir Büyükşehir Belediyesi

Evde Kal çağrılarına uyan vatandaşlar için Şehir Tiyatroları oyunları ve Senfoni Orkestrası konserlerini dijital medyaya taşıyan Büyükşehir Belediyesi, 'Evde Spor Zamanı' canlı yayınlarından sonra şimdi de Hayvanat Bahçesi'nin kapılarını İnstagram üzerinden Eskişehirlilere açtı. Haftada 3 farklı konsept ile yayın yaptıklarını belirten Hayvanat Bahçesi yetkilileri, gösterilen ilgiden büyük mutluluk duyduklarını belirterek yayınların devam edeceğini ifade ettiler.

Eskişehirlilerin evde kaliteli vakit geçirmelerine destek olan Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri ve spor branşlarının ardından Hayvanat Bahçesi'ni de sosyal medyaya taşıdı. Mirketler ve bakıcıları ile başlayan yayınlar, ETİ Sualtı Dünyası'nın dalgıçları ile devam etti. 17 Nisan Cuma saat 15.00'de Tropikal Merkez'de gerçekleştirilecek yayının yanı sıra önümüzdeki hafta da 'Arıları Koruyalım', 'Beslenme Saati' ve 'Halka Kuyruklu Lemurlar' canlı yayınları gerçekleştirilecek.

Yayınlara gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Hayvanat Bahçesi yetkilileri, bahçenin kapalı olması nedeniyle bu süreci bakım, onarım ve yenileme çalışmaları ile geçirdiklerini belirttiler.

http://www.eskisehir.bel.tr/icerik_dvm.php?icerik_id=5729&cat_icerik=1&menu_id=24