Atık Komisyonu

Necmi KAHRAMAN
(Komisyon Başkanı)

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

Çevre Koruma ve
Kontrol Dairesi Başkanı

(Komisyon Başkan Yrd.)

 

 

Ali Cenap ARSLAN

ADAPAZARI BELEDİYESİ

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ

Ercan ÖZCAN

AFYONKARAHİSAR
ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ

BİRLİK MÜDÜRÜ

Dilek KARACA

AFYONKARAHİSAR
ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ

ÇEVRE MÜHENDİSİ

Ömer BÖLÜKMEŞE

AKSARAY BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Eren DOLAY

AKYURT BELEDİYESİ

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ

Ceyda KAZANCIOĞLU

AMASYA BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Ayten BAĞDATLIOĞLU KARTAL

ATAŞEHİR BELEDİYESİ

ÇEVRE KORUMA VE
KONTROL MÜDÜRÜ

Meral KARA

BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ

ÇEVRE KORUMA VE
KONTROL MÜDÜRÜ

İlker ASLAN

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ

ŞEF

Sadi YILDIRIR

BEYŞEHİR BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Yıldız Odaman CİNDORUK

BURSA BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Abdülhamit PEHLİVAN

BÜYÜKÇEKMECE
BELEDİYESİ

DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRÜ

Necmettin YÖRDEM

ÇALDIRAN BELEDİYESİ

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ

Sultan ÖZBAKIR

ÇANAKKALE BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Aysun KAVCAR

ÇANAKKALE BELEDİYESİ

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ

Mustafa Hüseyin AKÇALIK

ÇELTİK BELEDİYESİ

TEKNİK PERSONEL

Muharrem ASLAN

ÇİĞLİ BELEDİYESİ

BELEDİYE BAŞKAN
YARDIMCISI (TEKNİK)

Murat DAĞ

ÇORUM BELEDİYESİ

MÜHENDİS

İdris ÖZYILMAZ

ÇORUM BELEDİYESİ

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ

Aslı KIRAY

DİDİM BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Seray BOZKAYA

DİKİLİ BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Özgür CENGİZ

EDİRNE BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Murat YAVUZ

EDİRNE BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Levent HARPUTLUGİL

ELAZIĞ BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Celal TAY

FATİH BELEDİYESİ

UZMAN

Betül ŞAHİN

FATİH BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Derya ATEŞLİ

FATSA BELEDİYESİ

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ

Gökhan YAMAN

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Mustafa YILMAZ

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYESİ

ŞUBE MÜDÜRÜ

Veli ARTUÇ

GAZİEMİR BELEDİYESİ

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ

Serkan AKSÖZ

GÖLCÜK BELEDİYESİ

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ

Hakan ŞAHİN

HACILAR BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Mehmet DİŞLİ

HALİLİYE BELEDİYESİ

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ

Ahmet DOLĞUN

HATAY BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYESİ

ÇEVRE KORUMA VE
KONTROL DAİRESİ BAŞKANI

Münire GÜNGÖR

HAYMANA BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Halide YEŞİLKAYA

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYESİ

UZMAN

Ali TULUMEN

KADIKÖY BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Ali TUTAR

KARTAL BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Burcu YÜCEBOY

KARTAL BELEDİYESİ

TEKNİK PERSONEL

Süreyya Gökçen GÖNÜLAY

KARTEPE BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Serap MİNTA

KEMER BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Yunus ÖZYÖN

KIRIKKALE KATI ATIK YÖNETİMİ
BELEDİYELER BİRLİĞİ

MÜHENDİS

Hüseyin KILIÇ

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

ŞUBE MÜDÜRÜ

Seyfullah CEYLAN

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

UZMAN

Muhammet ÇİFTÇİ

KULU BELEDİYESİ

UZMAN

Mehmet EREN

MALATYA BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Hazal KATMIŞ

MALTEPE BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Ahmet Cihat KAHRAMAN

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ

ÇEVRE MÜHENDİSİ

İbrahim Engin DEMİRCİ

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Derya BOZKURT

MEZİTLİ BELEDİYESİ

MÜHENDİS

F. Gül AYDIN

NİLÜFER BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Ali Alper MAKAM

NİLÜFER BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Mehmet TAPKI

PAZARCIK BELEDİYESİ

UZMAN

Recep KARAMEHMETOĞLU

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYESİ

ÇEVRE KORUMA VE
KONTROL DAİRESİ BAŞKANI

Arzu SAYGINER ÇİL

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYESİ

UZMAN

Eda TURGUT

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Fatih GARİP

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYESİ

ÇEVRE MÜHENDİSİ

Yeliz MERCAN

SALİHLİ BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Serkan KURT

SEYHAN BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Seçil BOZKURT

SEYHAN BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Emre ÖZTÜRK

SEYHAN BELEDİYESİ

MÜHENDİS

İbrahim SEVİM

SİLİVRİ BELEDİYESİ

ÇEVRE KORUMA VE
KONTROL MÜDÜRÜ

Ali Osman KESİKBAŞ

SİNCAN BELEDİYESİ

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ

Alim ÇİĞDEM

TOKAT BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Ömer ÖZER

TRABZON BÜYÜKŞEHİR
BELEDİYESİ

ŞEF

Süleyman ÇETİNKAYA

TUZLA BELEDİYESİ

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ

Ahmet ELKİN

ÜNYE BELEDİYESİ

DİĞER MEMUR

Mehmet CÜREOĞLU

YEŞİLYURT BELEDİYESİ

ÇEVRE KORUMA VE
KONTROL MÜDÜRÜ

Cihat EKEN

YUNUSEMRE BELEDİYESİ

MÜHENDİS

Mehmet UÇAR

ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ

MÜHENDİS