696 Sayılı KHK İle İlgili Uygulamalı Sınav Sonuçları

 

 

Türkiye Belediyeler Birliği Sınav Komisyonunca

375 Sayılı Khk’nın Geçici 38’inci Maddesi Kapsamında

Yapılan Uygulamalı Sınav Sonuçları

26/03/2018

 

Hizmet Kolu:  Temizlik Hizmetleri

Firma Adı: Şampiyon Sos. Hiz. Çevre Gıda Tic. Ltd. Şti.

S.No

Adı-Soyadı

SONUÇ

1

Murat ERTAŞ

BAŞARILI

2

Serdar TÜRKMEN

BAŞARILI

3

Eda YILDIZ

BAŞARILI

4

Nazan KORKMAZ

BAŞARILI

5

İrem BAYRAK

BAŞARILI

6

Hacer TURALIOĞLU

BAŞARILI

7

Göksel TÜNEL

BAŞARILI

8

İbrahim ELDEM

BAŞARILI

9

Sabit ÜNAL

BAŞARILI

10

Ayfer ÖZKAN

BAŞARILI

11

Cihan Yaşar TORUN

BAŞARILI

12

Tülay ERDAL

BAŞARILI

13

Gamze TURANLI

BAŞARILI

14

Özlem BÖRKLÜ

BAŞARILI

15

Burcu KIVRAK

BAŞARILI

16

Harun ÖLGER

BAŞARILI

17

Alican KILIÇ

BAŞARILI

18

Sonel SAÇI

BAŞARILI

19

Elif ÖZTAŞ

BAŞARILI

20

Behiye YILDIRIM

BAŞARILI

21

Filiz ELİBOL

BAŞARILI

22

Zeynep YAZICI

BAŞARILI

23

Tuğba USTA

BAŞARILI

24

Cümü CUMA

BAŞARILI

25

Canan YEŞİL

BAŞARILI

26

Ebru GÖNÜLALAN

BAŞARILI

27

Bayram GÜLERYÜZ

BAŞARILI

28

Fatih TAVUKCU

BAŞARILI

29

Cihangir PURAN

BAŞARILI

30

Murat KONUKCU

BAŞARILI

31

Hakan AKAL

BAŞARILI

32

Nurten GÖZÜBÜYÜK

BAŞARILI

33

Özcem ÇELİK

BAŞARILI

34

Tahir ŞAHİN

BAŞARILI

35

Emine ELVEREN

BAŞARILI

36

Mustafa AKÇA

BAŞARILI

37

Arif DEMİREL

BAŞARILI

38

Özlem ASLANTÜRK

BAŞARILI

39

Feride ARIK

BAŞARILI

40

Hüseyin BALCI

BAŞARILI

Hizmet Kolu:  Güvenlik Hizmetleri

Firma Adı: As Özel Güvenlik Ve Koruma Hiz. Ltd. Şti.

S.No

Adı-Soyadı

SONUÇ

1

Sadık Mert IŞIK

BAŞARILI

2

Kemal MUTLUTEPE

BAŞARILI

3

Ali Can AKGÜN

BAŞARILI

4

Mehmet GÖKÇETİN

BAŞARILI

5

Emrah ÇEVİK

BAŞARILI

6

Ayhan YÖNDEMLİ

BAŞARILI

7

Atilla ÖZBEK

BAŞARILI

8

Tuncay DEMİR

BAŞARILI

9

Mustafa YILMAZ

BAŞARILI

10

Aşkın KOÇAK

BAŞARILI

11

İsmail İLHAN

BAŞARILI

12

Hasan DENİZ

BAŞARILI

13

Ümit ZORBA

BAŞARILI

14

Özkan UZUNÖZ

BAŞARILI

15

Fazlı SAMUK

BAŞARILI

16

Satılmış AKSU

BAŞARILI

17

Yusuf Cemal SÖNMEZ

BAŞARILI

18

Alican TİREL

BAŞARILI

19

Mustafa Mert ŞİRİN

BAŞARILI

20

Ersoy SAKARYA

BAŞARILI

Hizmet Kolu: Bilişim Hizmetleri

Firma Adı: Teknozen Bilişim ve Yazılım Destek Dijital Arşivleme Danışma A.Ş.

S.No

Adı-Soyadı

SONUÇ

1

Tuğçe Gündoğdu ÇOBAN

BAŞARILI

2

Sümeyye SEYHAN

BAŞARILI

3

İbrahim YILDIZ

BAŞARILI

4

Funda ÇİFÇİ

BAŞARILI

5

Abdurrahman HAZER

BAŞARILI

6

Ömer Faruk CANURAL

BAŞARILI

7

Murat Cem CEYLAN

BAŞARILI

8

Gözde Gizem ŞAHİN

BAŞARILI

9

Resul AVCI

BAŞARILI

10

Mehmet Seren SOYLU

BAŞARILI

11

Neslihan KOYUNCU

BAŞARILI

12

Nihat YÜCEYÜREK

BAŞARILI

13

Özgür Yaşar ÜNAL

BAŞARILI

Hizmet Kolu:  Basın ve Yayın Hizmetleri

Firma Adı: Kün Medya Yapım Ltd. Şti.

S.No

Adı-Soyadı

SONUÇ

1

Bilal BERBER

BAŞARILI

2

Ahmet AKYURT

BAŞARILI

3

Hüseyin ASLAN

BAŞARILI

4

Fikret KIRHAN

BAŞARILI

5

Fatma Yavaş YILDIRIM

BAŞARILI

6

Nurgül Bostan TAMER

BAŞARILI

7

Cumhur HATİPOĞLU

BAŞARILI

 

 

 

 

 

 

Hizmet Kolu:  Tamir, Bakım ve Onarım Hizmetleri

Firma Adı: Rotay Elk. Eln. Tek Dan. İnş. Mim. Müh. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

S.No

Adı-Soyadı

SONUÇ

1

Süleyman ERTUBAY

BAŞARILI

2

İbrahim AÇIKSÖZ

BAŞARILI

3

Ramazan GÜNGÖROL

BAŞARILI

4

Emre TOMBULOĞLU

BAŞARILI

5

Mustafa ORHAN

BAŞARILI

6

Cihat AYDEMİR

BAŞARILI

Hizmet Kolu:  Kütüphanecilik Hizmetleri

Firma Adı: Ess Destek Hizmetleri Ltd. Şti.

S.No

Adı-Soyadı

SONUÇ

1

Sema ERYILMAZ

BAŞARILI

 

1) Bu İlan tebliğ yerine geçer, ilgililere ayrıca tebligat yapılmaz.

2) Sınav sonuçlarına ilan tarihinden itibaren 2 (iki) gün içerisinde gerekçesini de belirtmek suretiyle Ankara Valiliği bünyesinde oluşturulan sınav itiraz komisyonuna itiraz edilebilir.

İLANEN DUYURULUR…